2024 metų horoskopas Jaučiui

2024 metų horoskopas Jaučiui

Kokie bus 2024 metų horoskopas Jaučiui? Žmonės gali jumis manipuliuoti, ypač šeimos ar artimos aplinkos nariai, tačiau jūs jau žinote, kaip su tuo elgtis, todėl su tuo susidorosite iki galo. Neleisite savęs į nieką versti.

Darbas 💼

Nuo pat metų pradžios mėgausitės darbu. Jo bus daug, bet kadangi būsite visiškai laimingi ir atsipalaidavę, dėl jo visiškai nesijaudinsite. Permainos ateis vasaros pabaigoje ir rudens pradžioje, kai pajusite darbo sąstingį ir norėsite judėti į priekį, ką ir padarysite. Turėsite galimybę pasistūmėti karjeros laiptais arba pakeisti darbo sritį. Metų pabaigoje visiškai stabilizuositės ir įgysite pasitikėjimą darbu bei su juo susijusį finansinį saugumą, kurio reikia jūsų vidinei ramybei.

Pinigai 👛

Pirmaisiais naujų metų mėnesiais uždarykite visus savo finansinius reikalus, susijusius su paskolomis ar kitokiu skolinimusi. Pinigų užteks viskam, todėl turėsite aiškų savo finansų vaizdą. Pavasarį atsiras nenumatytų išlaidų, tačiau jums nereikės nerimauti, kad pritrūks pinigų – tiesiog pervesite pinigus iš vienos sąskaitos į kitą. Artėjant rudeniui, jūsų finansiniai rezervai gerokai sumažės, atsiras kliūčių, kurias galėsite įveikti, tačiau to nepadarysite neapsisprendę, kuriuo keliu eiti. Su tuo puikiai susidorosite, o metų pabaigoje prieš jus atsivers naujos galimybės ir nauji pinigų šaltiniai, ir jūs atrasite visišką finansinį stabilumą. Galbūt net ką nors laimėsite.

2024 metų horoskopas Jaučiui

Sveikata 🩺

Jei išeinančiais metais susidūrėte su sveikatos problemomis, naujųjų metų pradžioje stebuklingai nuo visko pasveiksite, o jūsų laukia stabili sveikatos būklė be dvejonių ir sunkumų. Pavasarį likimas ir toliau jus saugos, o jūs džiaugsitės gera sveikata ir mėgausitės gyvenimu be jokių komplikacijų. Metų pabaigoje, rudens mėnesiais, galite susirgti nedideliu virusu ar gripu, tačiau ir su tuo susidorosite be jokių komplikacijų.

Meilė ir santykiai 💞

Šiais metais santykiai bus šiek tiek sudėtingesni. Jei turite partnerį, gali atsirasti kitas, visiškai naujas žmogus, ir jums teks apsispręsti, ar likti su dabartiniu, ar leistis į naujus nuotykius. Tiesą sakant, šis naujas partneris bus dominuojantis, ir tai jus žavės. Bet kuriuo atveju gražiai įveiksite visas kliūtis, tik jūsų sprendimų priėmimas bus ilgalaikis. Sprendimo trukmė priklausys ir nuo to, kad aplink jus bus daug žmonių, kurie jus atbaidys, o jūs negalėsite pasinaudoti savo intuicija. Tačiau rudens pradžioje vis tiek padarysite radikalų sprendimą ir jūsų laukia nuostabus, kupinas veiksmo ir kelionių ruduo.

Į ką atkreipti dėmesį 2024 metams:

Metų pradžioje susidursite su kliūtimis, nes jūsų partneris rodys turtines tendencijas jūsų atžvilgiu, o jums tai visai nepatiks. Nusistatykite aiškias ribas ir neleiskite savęs į nieką įvelti.

Kas jums svarbiausia 2024 metais:

Daug ilsėsitės, imsite trumpas ir ilgas atostogas, nes išmoksite reguliuoti savo darbą ir, jei pajusite nuovargį, sulėtinsite tempą. Dažnai susitiksite su draugais ir daugiau su jais bendrausite. Bus daug kvietimų į įvairius renginius.

Patarimai 2024 metais:

Pinigai yra energija ir mainų už paslaugas priemonė. Kiek jų turite, priklauso nuo to, kiek, jūsų manymu, esate nusipelnę.

 • Svarbios datos 2024 metais: balandžio 20 d., gegužės 20 d., birželio 7 d., lapkričio 23 d.
 • Jūsų laimingas mėnuo 2024 metais: gruodis.
 • Nepalankus 2024 metais mėnuo: sausis.
 • Jūsų globojantis gyvūnas 2024 metais: erelis.
 • Jūsų laimingi skaičiai 2024 metais: 12, 45, 89, 91.

Kokie svarbūs įvykiai jums nutiks kiekvieną 2024 metais mėnesį:

 • Sausis – jausitės beviltiškai, likimas jums duos praeities pamoką, kurią galėsite suvaldyti.
 • Vasaris – daug keliausite ir dalyvausite renginiuose
 • Kovas – mėnuo kupinas sprendimų, kurie jums nebus lengvi.
 • Balandis – jūsų partneris bus jums atrama, nors su juo ar ja ir kovosite.
 • Gegužė – išsipildys jūsų seniai puoselėta svajonė
 • Birželis – meilė ir tam tikro romano užbaigimas aplink dominuojantį partnerį
 • Liepa – gausite pasiūlymą keliauti, ir jis jums atrodys lemtingas
 • Rugpjūtis – jūsų laukia daug intymumo ar flirto.
 • Rugsėjis – laukia kažkas naujo ir tai bus įdomu.
 • Spalis – jūsų laukia dideli pokyčiai ir nauji dalykai.
 • Lapkritis – kančios, susijusios su iliuziniu kai kurių dalykų suvokimu ir būtinybe su jais atsisveikinti.
 • Gruodis – nauja pradžia, galbūt nėštumas arba naujų intymių santykių pradžia.

Taip pat skaitykite 2024 metų horoskopus kitiems Zodiako ženklams